11 января 2022 г. Засідання робочої групи зі створення Регіонального ландшафтного парку «Смарагдове джерело»

11 січня 2022 року Департамент захисту довкілля та природокористування Харківської обласної державної адміністрації у залі засідань (м. Харків, м-н Свободи, 5, Держпром, 2 під’їзд, 2 поверх) провів засідання робочої групи з координації роботи та вирішення питань, які виникають у процесі створення Регіонального ландшафтного парку «Смарагдове джерело» на території Харківського району Харківської області. Робоча група з 24 членів була утворена наказом директора Департаменту захисту довкілля та природокористування ХОДА від 24.12.2021 №50.

У засіданні взяли участь члени робочої групи при ХОДА зі створення РЛП «Смарагдове джерело», представники екологічної спільноти, громадські активісти, чиновники, депутати місцевих рад Харківського району Харківської області, ЗМІ.

Головні питання порядку денного: інформування про стан розгляду листів від Департаменту захисту довкілля стосовно створення РЛП «Смарагдове джерело» (зокрема, для територіальних громад відносно визначення переліку землевласників та землекористувачів, погодження земельних ділянок); виступи бажаючих щодо обговорення цих проблемних питань.

За підсумками було запропоновано до 15 лютого 2022 року:
- на рівні місцевих рад та територіального підрозділу Держгеокадастру завершити етап виявлення та пошук користувачів та власників земельних ділянок у межах проектованого РЛП «Смарагдове джерело»;
- ДП «Жовтневий лісгосп» представити відповідь на одержану документацію проектованого РЛП «Смарагдове джерело».