06 сентября 2021 г. Сподіваємося, суд зніме корону з голови Г.М. Загоруйко. Обмеження прав журналіста – порушення закону

06.09.2021 Інтерв’ю адвоката Анастасії Сербіної після судового засідання у Харківському окружному адміністративному суді по справі 520/7913/21  за позовом журналіста Сергія Чурсіна до Оскільської сільської ради Ізюмського району Харківської області (голова: Загоруйко Геннадій Миколайович) про визнання дій протиправними та зобов`язання вчинити певні дії, стягнення моральної шкоди.

У травні 2021 року журналіст Чурсін С.А. звернувся до суду з адміністративним позовом та просить визнати дії Оскільської сільської ради Ізюмського району Харківської області з перешкоджання професійній журналістській діяльності, які відбулися на VІ сесії VІІІ скликання Оскільської сільської ради 25.02.2021, незаконними; стягнути з Оскільської сільської ради Ізюмського району Харківської області на його користь моральну шкоду; зобов`язати Оскільську сільську раду (голова: Загоруйко Геннадій Миколайович  опублікувати рішення суду у цій справі на офіційному сайті ради; стягнути судові витрати.