17 февраля 2022 г. Питання створення РЛП «Смарагдове джерело» на землях Височанської ОТГ. Земельна комісія, Бабаї

17 лютого 2022 року (смт Бабаї, Харківський район, Харківська область) на засідання постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, екології, будівництва, архітектури, розвитку інфраструктури Височанської селищної ради було винесене питання створення РЛП «Смарагдове джерело» на землях Височанської ОТГ. Питання депутати розглянули першим.

На засідання був запрошений директор Департаменту захисту довкілля та природокористування Харківської ОДА, голова робочої групи зі створення РЛП «Смарагдове джерело» Нерета Андрій Костянтинович. Однак, на початку було оголошено його письмове звернення до Височанського селищного голови О.Мороза про неможливість брати участь у обговоренні через щільну зайнятість. Земельна комісія вирішила без Нерети А.К. питання парку «Смарагдове джерело» не розглядати, а остаточне рішення передати депутатам на сесію 18.02.2022.

У порядку денному ХVІІ сесії Височанської селищної ради VІІІ скликання це питання іде 25-м у списку: Про розгляд заяви Департаменту захисту довкілля та природокористування ХОДА щодо погодження на включення до складу РЛП «Смарагдове джерело» земельних ділянок площею 160,4414 га та площею 23,5561 га.