05 декабря 2019 г. Круглий стіл «Звіт щодо стану лісового сектору в Україні: огляд викликів та можливостей»

5 грудня 2019 року в Києві відбувся круглий стіл щодо представлення напрацювань Світового банку з підготовки огляду стану лісового господарства України та обговорення викликів і можливостей. Звіт готується командою Світового банку у співпраці з Державним агентством лісових ресурсів України та іншими зацікавленими сторонами: партнерами у сфері розвитку, громадськими організаціями, приватним сектором, галузевими об’єднаннями та науковими колами.

Метою круглого столу було отримання зворотного зв’язку від зацікавлених сторін, а також поглядів на виклики й можливості, що постають перед лісовим сектором України. Висновки, сформовані за підсумками обговорення, доповнять висновки, зроблені командою, що працює над звітом, і результати будуть відображені в остаточному варіанті звіту.

Виділені 3 основні проблеми, які потребують додаткового обговорення:

- Що потрібно, щоб посилити опірність лісів шкідникам і зміні клімату та покращити загальну якість та кількість лісового покриву?
- Як земельна реформа та реформа децентралізації можуть вплинути на лісовий сектор? Як зробити цей перехід взаємовигідним для громад та лісів?
- Як знайти правильний баланс соціальних, економічних та екологічних потреб у моделі управління лісами?