23 ноября 2021 г. Екологічна безпека – пріоритет держави. Освітньо-екологічний тренінг «Чиста Слобожанщина» в Харківській ОДА

Екологічна безпека – пріоритет держави. Освітньо-екологічний тренінг «Чиста Слобожанщина» в Харківській ОДА

23 листопада 2021 року в Харкові Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області  у співпраці з Харківською обласною радою, Харківською обласною державною адміністрацією та ГО «Екотрансформація» було проведено освітньо-екологічний тренінг «Чиста Слобожанщина» як у режимі офлайн (мала зала Будинку рад), так і у режимі онлайн (платформа Zoom).

Учасники: голова Харківської обласної ради, профільні заступники, керівники профільних підрозділів, депутати місцевих рад, вчені, екологи, громадські інспектори з охорони довкілля. Модератор: Столяренко Тетяна Михайлівна, голова ГО «Екотрансформація», депутатка Харківської обласної ради.

Тренінг спрямований на надання низки рекомендацій для навчання спеціалістів (з числа службовців органів місцевого самоврядування) у сфері охорони навколишнього природного середовища, добору кандидатів в громадські інспектори з охорони довкілля тощо.

Програма тренінгу:
- Відкриття тренінгу, вступне слово.
- Про проведення навчання спеціалістів (з числа службовців ОМС) в сфері охорони навколишнього природного середовища.
- Про проведення процесу добору кандидатів в громадські інспектори з охорони довкілля від кожної ТГ (висунення кандидатів, забезпечення фінансування їх навчання, сприяння в їх подальшій роботі на території ОТГ).
- Презентація методики з розробки проектів управління відходами.
- Робота у групах. Розробка проектів з управляння відходами.
- Презентація готових проектів, рекомендації менторів та експертів.
- Підбиття підсумків, заключне слово.